Sıkça Sorulanlar | Çolak Tur Nakliyat

Eşyalarınız havalı naylon, kraf kağıt,özel balonlu köşe bentle mobilyalar paketlenilir karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Evet, sigorta ve taşıma kaskosu yapmaktayız sigorta kasko eşyanın değerine göre yapılmaktadır.

Ev taşıma hizmetimiz en erken sabah saat 08:30’de başlayabilir. Personelimiz, aralarımız ve ekipmanlarımız ile taşınmanın gerçekleşeceği mekanda hazır bulunuruz.

Yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olan firmamız asansörlü taşımacılık alanında etkili bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Elbette ki en yeni teknolojileri sektöre uygulama kabiliyetine sahip olan firmamız asansörlü nakliyat hizmetlerini de başarışı bir şekilde sunmaktadır.

Şehir içi transferlerde, sürpriz durumlar dışında, de-montaj, ambalaj ve yükleme maximum 5 saat, yine eş değerli olarak teslimat ve kurulum süreleri ile trafikte geçecek zaman, üzerine yemek paydosu vakti de eklendiğinde süre belirlenmiş olur. Şehirler arası taşınmalarda süreçler taleplere göre değerlendirilir .

Şehir içi nakliyeler için buzdolabını boşaltmaya gerek yok, buzdolabı konuttan son çıkan dolayısı ile yeni konuta ilk giren eşyadır fakat şehirlerarası transferlerde tavsiyemiz ürünlerin taşıma öncesi tüketilmesidir.

Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

Araçlarımız tamamen firmamıza aittir yalnızca ev eşyası taşıma amaçlı dizayn edilmiştir. 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası rahatlıkla taşıyabilen iç kısımları mobilya dışı ise çelik kasadan yapılmıştır.

0539 889 94 76